Diazyme 256 Kanatlı Kümes Hayvanları İçin 1000 Gr

puan
Yorumları Oku (0)
Marka : Tarımsan Ürün Kodu : 53027
97.50 TL

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları
  • Teslimat İade

DIAZYME 256 DOĞAL KORUYUCU VERİM ARTITRICI

ÖZELLİKLER:  Kanatlılarda bağışıklık sistemi güçlendirir. E.coli-Salmonella üremesini durdurur. Hastalıklardan ve her türlü  stresden korur. Daha az ölüm ve mükemmel FCR sağlar. Sindirim sistemini düzenler. Yemden yararlanmayı arttırır. Çiğ yem atımını önler. Yumurta verimini, yumurta kütlesini, yumurta ağırlığını ve yumurta kabuk kalitesini arttırır.

KULLANIM MİKTARI:  1 ton suya 500gr..

AMBALAJ ŞEKLİ:  1 kg. plastik ambalajda

 

BİLEŞİM: Probiyotikler; Lactobacillus farciminis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus  casei. Enzimler; Endo - 1.4 - b- Pentosanase, Alpha-Amylase, 1.4 Beta Glucanase, Protease, Galactomannanase .

PROBİYOTİKLERİN SİNDİRİM SİSTEMİNE ETKİ MEKANiZMASI VE FAYDALARI:  Sindirim sistemini düzenler. Yemden yararlanmayı artırır, çiğ yem atımını önler. Yemin sindirilebilir enerji ve protein değerlerini arttırarak sinerjik etki oluşturur. Kalsiyum ve fosfor emilimini arttırır.

Broylerde: Canlı ağırlık artışını yükseltir. Büyümeyi arttırarak kesim yaşını öne çeker. Abdominal yağı azaltır, karkas randımanı artar. Daha az ölüm ve mükemmel FCR sağlar.

Yumurta Tavuklarında: Yumurta verimini, yumurta kütlesini, yumurta ağırlığını ve yumurta kabuk kalitesini arttırır. Daha az ölüm ve  uniform bir sürü oluşturur. Yemlerle probiyotik verilmesinin ürik asit, amonyak ve üre gibi protein olmayan azotlu bileşikler miktarını azaltarak daha iyi altlık kalitesi ve daha temiz bir kümes ortamına zemin hazırlamaktadır.

Tavukların probiyotik  ve enzim içeren yemlerle beslenmeleri bağırsak sağlığının oluşturulması, ve korunması koksidiyoz etmenlerinin bağırsak çeperine yerleşmelerini ve hastalık oluşturmalarını engellemektedir. Probiyotik mikroorganizmalar lipaz, amilaz, beta glukanaz gibi enzimler salgılayarak ve B grubu vitaminleri sentezleyerek sindirime yardımcı olurlar.

PROBİYOTİKLERİN BAĞlŞIKLIK SİSTEMİNE ETKİ MEKANiZMASI VE FAYDALARI : Bağışıklık sistemini güçlendirir. Zararlı bakterilerin faaliyetlerini engeller. Barsak florasını dengede tutarak barsak hareketlerini  düzenler. Hastalık yapıcı bakterilerin çoğalıp kolonileşmesini ve rezistans oluşumunu engeller. Hastalıklara karşı direnci artırır. Barsaktaki yararlı bakteri miktarını arttırır. İshali azaltır, altlığın kuru kalmasını sağlar, ölüm oranlarını azaltır. Hastalık ve her türlü stresten korur (nakil, ısı  değişimi,  dehidrasyon vb). Laktikasit, asetik asit, formik asit gibi organik asitler ile hidrojen peroksit üretip ortamın pH değerini düşürmek  suretiyle E.coli ve Salmonella  gibi patojen bakterilerin  gelişmesine  engel   olurlar.

PROBİYOTİK + ENZİM SİNERJİSİ : Probiyotiklerin patojenler üzerinde rekabetçi, dışlama özelliği, enzimlerim sindirilebilirliği arttırma özelliği ile birleştiğinde güçlü bir sinerji oluşturmaktadır. Her iki katkı maddesi de birbirinin eksikliğini tamamlamakta. Birbirlerinin çalışması için daha uygun bir ortam yaratmaktadır ve kanatlılarda performans en üst seviyelere çıkmaktadır.

Havale / EFT (%3) :94.58 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-97.50 TL
248.75 TL97.50 TL
332.50 TL97.50 TL
426.08 TL104.33 TL
521.06 TL105.30 TL
617.71 TL106.28 TL
715.32 TL107.25 TL
813.53 TL108.23 TL
912.13 TL109.20 TL
1011.02 TL110.18 TL
1110.10 TL111.15 TL
129.34 TL112.13 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa ürününüzü 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra firmamız tarafından kredi kartınıza veya adınıza tanımlı hesaba iade edilecektir.
Kampanyalarımızdan ve en yeni ürünlerimizden haberdar olmak için
siz de Pet Yuvası'na üye olun!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4