Garanti ve İade Koşulları

  Siparişimden/Üründen vazgeçmek istiyorum, nasıl iptal edebilirim?
  Sipariş ettiğiniz ürünü elinize geçmeden iptal etmek istiyorsanız bir talep oluşturarak departmanlar seçeneğinden "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" seçeneğini seçerek tarafımıza bildirebilirsiniz.

   

  Siparişiniz elinize ulaşmış ve iptal etmek istiyorsanız:
  Anlaşmalı kargolarla tekrar ürünü Gökalp mahallesi 36. sokak No:29 Zeytinburnu İstanbul adresine gönderiniz. Promosyonlu ürünler alındığında ürünle birlikte mutlaka promosyonuda gönderilmelidir, aksi taktirde iptal işleminiz yapılmayacaktır.

   

  Siparişiniz elinize ulaştı ve kısmi iade yapmak istiyorsanız:
  İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı kargo firmalarıyla Gökalp mahallesi 36. sokak No:29 Zeytinburnu İstanbul adresine gönderiniz. İade bilgisini mutlaka "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" departmanını seçerek tarafımıza talep olarak göndermeniz gerekmektedir. Kısmi iadelerde kargo ücreti iade edilmeyeceği unutulmamalıdır.

   

  İptal ettiğim siparişin ücretini nasıl alırım?
  İade işlemi tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız iadeniz 3 (üç) iş günü içerisinde bankanıza bildirilir. Kredi kartı iadelerinde iadeler bankanız kurallarına göre iade edilir. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız bankanız bu işlemi her ay taksitler oranında yapabilir.

  Diğer ödeme kanallarını kullanmış iseniz İptal işleminden 3 (üç) iş günü sonrasında hesabınıza iade edilir.

   

  Ürünü Nasıl Değiştiririm?
  Ürününüzü sebep belirtmeksizin on gün içerisinde harhangi bir kargo ücreti ödemeden değiştirebilirsiniz. Gönderimler mutlaka anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmalıdır. Aksi durumda PetYuvası kargo ücretini ödemez.

  Değişim yapmak istediğiniz ürün ve değişimini yapmak istediğiniz ürünü bir talep oluşturarak tarafımıza bildiriniz. Değişim için Gökalp mahallesi 36. sokak No:29 Zeytinburnu İstanbul adresini kullanınız. 

   

  Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?
  Aldığınız ürün arızalı çıkması durumunda "Kusurlu Ürün Geldi" departmanını seçerek tarafımız bir talep gönderiniz. Bazı markalar arıza prosüdürü için direk teknik servislerine gönderimi kabul etmektedirler. Müşteri temsilcimiz size yol gösterecektir.

Kampanyalarımızdan ve en yeni ürünlerimizden haberdar olmak için
siz de Pet Yuvası'na üye olun!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4