Psittacus Vitamin-Mineral Supplement Papağan Yemi ve Takviyesi 350g

puan
Yorumları Oku (0)
Marka : Psittacus Ürün Kodu : 38788
69.38 TL

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Müşteri Yorumları
  • Teslimat İade

Kullanım

Bu ürün Psittacidae ailesinin kuşları için tamamlayıcı bir besindir. Tohum karışımlarının tipik vitamin, mineral ve eser element eksikliklerini düzeltmek için kullanılır. Bu toz ürün, filizi, haşlanmış gıda, meyve ve sebze karışımından oluşan nemli bir karışıma ilave olarak tasarlanmıştır.Kullanım talimatları Kuşun yiyeceğine uyması gerekir. Karıştırma işleminden önce veya sırasında, bu tozun diyetin ıslak içeriklerine (filizli lahana, haşlanmış yiyecek, meyve ve / veya sebze) veya ıslak terkip maddeleri içeriyorsa bütün diyet üzerine serpin. Tam yemden% 70 veya daha fazlasını içeren bir diyetle beslenen kuşlarda, tohum esaslı diyetin sadece yüzdesini dengelemek için bu ürünü kullanmanızı öneririz.

 

Günlük alım miktarı Kuşların tüketimi sunulan tohumların kuru ağırlığının yaklaşık% 4’ü kadardır.Kompozisyon Mineraller, tahıl tahılları, kurutulmuş bira mayası, yağlı tohum ve meyvelerin ürünleri ve bitki ürünleri, bitkisel yağlar, baklagil tohumları, hububat tohumları, şekerli ürünler ve yan ürünler Katkı Aroma bileşikleri karışımı, biberiye özütü (yuksa özütü% 0.015 içerir) / Sepiyolit / tokoferol bakımından zengin doğal organik özler, palmitil-6-askorbik asit / İz element bileşikleri (demirli şelat, kuprik şelat, manganez şelat, çinko şelat, kalsiyum Iyodat susuz ve selenometiyonin hidroksi analoğu) / Vitaminler, pro vitaminler ve benzer etkilere sahip kimyasal olarak iyi tanımlanmış maddeler (A, D3, E, C, K, B1, B2, B6, B12, Pantotenik asit, Niasin, Folik asit , Biotin, Kolin klorür, B-karoten, Betain susuz)Analitik unsurlarNem% 6.0, Ham protein% 17.0, Ham petrol ve yağlar% 7.7, Ham elyaflar% 2.7, Ham kül% 35.0, Lizin% 0.9, Metionin% 1.3, Kalsiyum% 3.0, Fosfor% 1.9, Sodyum% 0.05, 

 

1-Bu ürünler komple yemlerdir. Hitap edilen kuşlara gerekli besin maddelerinin hepsini içerirler. Kuşun tükettiği her porsiyon gerekli tüm besin maddelerini hem de doğru oranda içerir.

2-Bunlar, münhasır ve tek besin olarak verilmek üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda karıştırılmış besinlerin (ekstrude yemler + tohumlar) temel bileşeni olarak da kullanılabilir.

3-Ürün, paketlendiği şekilde kuru olarak verilmelidir.

4-Hayvanlar verilen tüm komple yemi tüketirler, hiçbir israf olmaz.

5-Yüksek stabiliteleri ve hayvanların israf etmemesi, sadece yemliklerin kapasitesine bağlı olarak bunların uzun aralıklarla verilmelerini olası kılar.

6-Kuşlar formülleri farklı bileşenlerini seçemezler ve en çekici olanlarını yerle. Bu sorun,beslenmenin tohumların karışımına dayandığı zamanlarda ve özellikle aynı kafeste birden fazla kuş olduğu yerlerde bilhassa önemlidir. Bu durumlarda, her zaman önce yiyen birey veya baskın bireyler en çekici olan tohumları seçerler; hiyerarşide daha alt sınıftaki bireyler ise geri kalanı yerler. Sonuç olarak, teorik olarak formüle edilmiş ve homojen bir şekilde tüketilmesi beklenen besini hiçbiri sindiremezler.

7-Günlük idare basittir ve hızlı çözümleri vardır. Görevleri minimize eder ve basitleştirir.

8-Kuşlar kafes içerisinde neredeyse kirlenmez. Hiçbir atık üretilmediğinden (tohum kabukları), pratik olarak da zemine hiçbir şey düşmez.

9-Tohumların yemlikten temizlenmesi görevi tamamen ortadan kalkar.Bu da şu konularda tasarruf sağlar:Tohumların temizlenmesi ve geri dönüştürülmesi için gerekli zaman.Bir yemlikte tohumlar veya sadece kabuklarının mı kaldığına dair şüpheler.

10-Yemliklerdeki mevcut yem seviyesinin kontrolünü büyük ölçüde kolaylaştırır.Yemin varlığını çıplak gözle kontrol edebiliriz.

Havale / EFT (%3) :67.30 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-69.38 TL
234.69 TL69.38 TL
323.13 TL69.38 TL
418.56 TL74.24 TL
514.99 TL74.93 TL
612.60 TL75.62 TL
710.90 TL76.32 TL
89.63 TL77.01 TL
98.63 TL77.71 TL
107.84 TL78.40 TL
117.19 TL79.09 TL
126.65 TL79.79 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Siparişleriniz ortalama 3-7 iş günü içerisinde Aras Kargo güvencesiyle adresinize teslim edilecektir. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa ürününüzü 15 gün içerisinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra firmamız tarafından kredi kartınıza veya adınıza tanımlı hesaba iade edilecektir.
Kampanyalarımızdan ve en yeni ürünlerimizden haberdar olmak için
siz de Pet Yuvası'na üye olun!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4